To jest serwis archiwalny.
Aktualny serwis znajduje się pod adresem marekrocki.pl
Marek Rocki. Rektor-elekt SGH


Życiorys
Dorobek
Program
Ekipa
Media
Zdjęcia

"Ekonometryk to ktoś, kto ma podejście ilościowe do wszystkich zagadnień, które próbuje rozwiązywać. Takie podejście do spraw zawsze zapewnia rozwiązanie problemu, a przynajmniej zbliżenie się do optymalnego rozwiązania. Dowodem na to może być fakt, iż w każdej akademii ekonomicznej któryś z prorektorów czy sam rektor jest ekonometrykiem".

Prof. dr hab. Marek Rocki
Z wywiadu udzielonego miesięcznikowi studentów SGH
O serwisie

Witam Państwa na stronach mojego prywatnego serwisu internetowego. Znajdziecie w nim między innymi informacje na temat mojej osoby (życiorys, zainteresowania, osiągnięcia), sprawozdanie z działalności władz SGH za okres: IX.1999 - XI. 2001, aktualne i archiwalne publikacje prasowe na temat Szkoły Głównej Handlowej, a także kilka zdjęć.
Mam nadzieję, że odnajdziecie tu Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania, jeżeli jednak tak się nie stanie, zachęcam do skontaktowania się ze mną osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Polecam również odwiedzenie oficjalnego serwisu internetowego Rektora SGH pod adresem http://www.marekrocki.pl/.
Marek Rocki
e-mail: roma@sgh.waw.pl

Lotus 2.2 - program do pobraniaŻyciorys - w tym dziale znajdziecie Państwo mój życiorys naukowo-zawodowy, a także informacje dotyczące funkcji, jakie pełniłem w trakcie mojej pracy zawodowej w SGPiS i SGH (działalność organizacyjna).

Dorobek - tutaj umieściłem dane na temat mojego dorobku naukowego, dydaktycznego, organizacyjnego oraz moich publikacji

Program - znajduje się tu artykuł zamieszczony w ostatnim wydaniu Gazety SGH oraz sprawozdanie z działalności władz SGH kadencji 1999 - 2002 zaokres: IX.1999 - XI. 2001.

Ekipa - krótkie prezentacje współpracujących ze mną ściśle prorektorów SGH

Media - na stronach tych możecie Państwo znaleźć spis artykułów poświęconych Szkole Głównej Handlowej.

Zdjęcia - kilka prywatnych i zawodowych zdjęć